O nás

V naší rodinné firmě vyrábíme každý den čerstvé těstoviny z italských surovin a podle původních receptur. Věříme, že formát rodinné firmy nám pomáhá udržet vysokou kvalitu našich výrobků a pružně reagovat na potřeby zákazníků.

Kvalita je pro nás důležitá

Víme, že pro dosažení skvělé chuti a plné žluté barvy těstovin jsou důležité kvalitní suroviny – mouka a vejce, proto semolinovou mouku nakupujeme přímo v Itálii a vejce pouze od vybraných tuzemských dodavatelů. Díky nim tak v procesu výroby čerstvých těstovin nemusíme používat žádné konzervanty ani barviva.

Těstoviny nedobarvujeme ani nedochucujeme

Těstoviny milují naše děti, oblíbili si je i naši přátelé. Nevidíme důvod proč bychom měli naše výrobky dobarvovat nebo dochucovat. Základní těsto obsahuje až 30% vajec, která propůjčují těstovinám přirozenou žlutou barvu a plnou vaječnou chuť.

Čerstvost na prvním místě

Těstoviny vyrábíme každý den, proto jsou vždy čerstvé a déle vydrží. K tomu umíme těstoviny zabalit na moderních balících strojích a uchovat čerstvost až po dobu 14 dnů.

Pracujeme rukama

Těsto vyrábějí stroje, ale příprava těsta a jeho další úprava je z velké části ruční prací, proto umíme nabídnout různé velikosti porcí nebo různé druhy balení a příchutí těstovin.

Kde nás najdete

Našimi partnery jsou restaurace, hotely, jídelny i maloobchodní prodejci, kterým záleží na špičkové kvalitě, spolehlivosti a rychlosti dodání.

Chcete-li ochutnat naše výrobky, navštivte nás ve výrobně ve Všenorech u Prahy nebo nás kontaktujte na:

PASTA s.r.o.

Václava Křena 406
252 31 Všenory
IČ: 05851271
DIČ: CZ05851271

Těšíme se na Vás.

Dominik, Katka a tým PASTA